Wordpress

WordPress Site İçi Bağlantı Verme

Merhabalar wordpress seveler. Bu yazımızda basit bir şekilde WordPress Site İçi Bağlantı Verme, yazılarımız arasında nasıl bağlantı veririz bu konuya değineceğiz. Öncelikle siteiçi bağlantı vermek seo anlamında sitemize faydalı bir durumdur bunu belirtmek gerekir.

Bunun haricinde de bazen site ziyaretçilerimize bir konudan bahsederken daha önceki yazınızda geçen içerikleri tekrar etmeme adına site içi bağlantı vererek sizler içinde kolaylık olmasını sağlarsınız. Retasarım ekibi olarak hizmetlerimiz arasında SEO’da bulunmaktadır.

Gelelim WordPress Site İçi Bağlantı Vermenin nasıl yapıldığına. İlk önce bağlantı vereceğimiz yazımızı resimdeki gibi seçiyoruz.

Wordpress Site İçi Bağlantı Verme

Seçmiş olduğumuz kelime veya kelimelere link vermek için hemen düzenle kısmında bulunan kırmızı ok ile gösterdiğimiz zincir ibaresine tıklıyoruz. Ardından gelen ekrana bağlantı vermek istediğimiz yazının ismini yazmamız yeterli. Yazılar otomatik olarak geliyor başlığını yazdığımızda. Aynı şekilde dış bağlantı vermek istiyorsanız bu kısma https://erdemerofis.com gibi adresi ekleyip altında bulunan yeni sekmede aç butonunu aktif ediyoruz.

Bu konumuzda bu kadar yardım istediğiniz bir nokta olursa yorumlar kısmına

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu