Bilişim

Monster Notebook Kontrol Merkezi Hatası

Merhabalar, bu yazımızda sizlere 2022 ve öncesi Monster notebook sahiplerinin format attıktan sonra Türkçe Monster Notebook Kontrol Merkezi Hatası İngilizce adıyla Control Center, programının düzgün kurulup, fakat çalışmaması hatasını nasıl gideririz ona bakacağız. Örnek resim:

Monster Notebook Kontrol Merkezi Hatası

Öncelikle şunu başta belirtmekte fayda var Windows 10 veya Windows 11 kurun bilgisayarınıza, güncellemelerini aldığınızdan emin olun. Emin olmak için en son güncellemeleri denetleyin muhakkak.

Ardından Monster sürücü sayfasını ziyaret ediyoruz ve bilgisayarımızın modeline göre son sürüm kontrol merkezi (Hotkey Tuşları) yazılımını bilgisayarımıza indiriyoruz. Daha önce kurulu bir sürüm var ise kaldırıyoruz.

Kuruluma geçmeden önde bilgisayarımızdaki Tarih ve Saati ayarla diyerek, tarihi 05-12-2022 şeklinde manuel olarak ayarlıyoruz. Bunun sebebi ise Monster Kontrol Merkezi’nin kullanmış olduğu sertifika yazılımının süresinin bitmiş olması. Tarih ve saati 2022 Aralık ayına ayarladıktan sonra kurulumu yapıp bilgisayarı yeniden başlattığınızda Monster Notebook Kontrol Merkezi Hatası’nin giderildiğini göreceksiniz. Eğer yapamayan olur ise yorumlar bölümüne yazarak yardım isterler ise elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu