Cyberpanel SnappyMail Admin Şifresi

Cyberpanel SnappyMail Admin Şifresi, eski kurulum bittikten sonra çıkan ekranda yazardı. Son güncellemelerden sonra kurulum bittikten sonraki ekranda maalesef bu şifre ve nasıl giriş yapılacağı yazmamaktadır. SnappyMail admin bölümüne ulaşmak için:

https://sunucuipadresi:8090/snappymail/?admin

Yukarıdaki metni adres çubuğuna yapıştırdığınızda SnappyMail’in admin sayfasına erişebilirsiniz. Lakin şifre nedir? ve nasıl öğrenilir gelin ona hep birlikte bakalım.

İlk kurulumdan sonra yukarıdaki belirtmiş olduğumuz adrese girip yapın bir kez. Hatta bir deneme bile yapabilirsiniz admin kullanıcı adı ile. Daha sonra ssh ile sunucunuza bağlanıp root yetkilerini aldıktan sonra aşağıda belirttiğim adrese girin:

cd /usr/local/lscp/cyberpanel/rainloop/data/_data_/_default_/

“admin_password.txt” adında bir dosya göreceksiniz. bunu da:

yukarıdaki kod ile açtığınızda size snappymail admin şifresini verecektir. Buradan almış olduğunuz şifre ile en başta belirtmiş olduğum adrese admin ve şifre ile giriş yaptıktan sonra admin şifresini değiştirmeyi unutmayınız.

Cyberpanel SnappyMail Admin Şifresi

Unutmadan şunuda belirteyim “TOTP code” yazan yeri boş geçerek giriş yapabilirsiniz. Eğer isterseniz giriş yaptıktan sonra bu gölümü admin bölümünden düzenleyerek güvenlik ayarlarınızı bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz. SnappyMail hakkında detaylı bilgi için sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Umarım faydalı bir içerik olmuştur. Takıldığınız veya sormak istediğiniz sorular olur ise yorumlar bölümünden cevaplandırmaya çalışacağız…

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Makaleler

Hizmetlerimiz

Wordpress Hosting

Türkiye lokasyonlu, wordpress için özel tasarlanmış web sunucular ile hizmet vermekteyiz.

Wordpress Hosting

Wordpress için geliştirilmiş bir sunucu ile daha hızlı daha güvenli ve daha ekonomik bir sunucu için tıklayın

İlkemiz “Bilgi Paylaştıkça Çoğalır” olduğundan elimizden geldiğince iyi rehberler hazırlamaya çalıştık.

Haberdar Ol!

Sitemizdeki yeni içeriklerden haberdar olmak için kayıt olun:

© 2023 Tasarım ve Hosting Retasarım

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır