Cyberpanel

Cyberpanel Admin Şifre Değiştirme

Cyberpanel kurulumunu bitirdikten sonra kullanıcı ayarlarını değiştirmeniz gerekmektedir. Cyberpanel Admin Şifre Değiştirme ve admin mail ve kimlik bilgilerinin değiştirilmesinden bahsedeceğiz bu yazımızda.

Sunucu ip:8090 yazar yönetim paneline admin kurulumdaki şifresi olan 1234567 ile giriş yapıyoruz. Eğer isterseniz dil seçeneğini de Türkçe yaparak sisteme dahil olabilirsiniz.

cyperpanel admin şifre değiştirme

Oturum açtıktan sonra sol tarafta MAIN menünün hemen altında bulunan kullanıcılar menüsüne tıklıyoruz. Akabinde ise hesap seçin açılır menüsünden admini seçerek İsim, Soyisim, E-posta ve şifre bölümlerini kendinize göre kişiselleştiriyorsunuz.

Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra en altta bulunan Kullanı Düzünle butonu ile yapmış olduğumuz değişiklikleri kayıt altına alıyoruz. Hepsi bu kadar artık cyberpanel admin şifre değiştirme işlemimiz bitti.

Burda cybepanelin bir eksikliğimi denir yoksa hatasımı denir ondan bahsetmek istiyorum. İsim ve soyismi değişikliğinde Türkçe karakter kullanmanıza müsade etmemektedir. Bunun haricinde de menülerin bir çoğu tam Türkçeleştirilemediği gibi bazıları da saçma sapan çevrilmiş durumda. Bunun haricinde sistem hızlı ve güzel bir şekilde çalışmaktadır.

Daha detaylı bilgi için cyberpanel sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu