Wordpress

Cost Calculator Builder Türkçe Dil Dosyası

Merhabalar wordpress severler. Bu yazımızda sizlere Cost Calculator Builder Türkçe Dil Dosyası nı paylaşacağız. Öncelikle Cost Calculator Builder nedir, ne işe yarar isterseniz biraz bundan da bahsedelim.

Daha önce wordpress için kurulumunu ve woocommerce kullanımını anlatmıştık sizlere. Woocommerce için çeşitli eklentilerden biride Cost Calculator Builder’dir. Örneğin e-ticaret sitenizde sabit fiyatlı ürün değil de müşterinin isteklerine göre değişen değişkenlere göre fiyat belirlemek istiyorsanız bu bileşen tam size göre.

Örnek vermek gerekirse bir kutu imalatçısısınız ve müşterilerinizin özel boyutlarda kutu siparişi vermesini ve bunun fiyatlandırılmasını istiyorsanız bu bileşen tam sizlik. Örnek resim:

Cost Calculator Builder Türkçe Dil Dosyası

Yukarıdaki resimde örnek bir ürünün nasıl fiyatlandırıldığını görmektesiniz. Kutu modeli, malzeme çeşidi, en-boy-yükseklik seçenekleri ve adet ürünün fiyatını belirlemede müşteriye yardımcı olmaktadır.

Yukarıda vermiş olduğumuz linkten indirip kurduğunuz bileşenin Türkçeleştirmek için: Cost Calculator Builder Türkçe Dil Dosyası linkinden indirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu